مجموعه باغ و تالار نارنجستان  با قصد همکاری در مراسم های ترحیم،سالگرد و یادبود عزیزان شما,سعی بر این دارد تا مراسمی با شکوه و آبرومندانه را تدارک ببیند.
با استفاده از خدمات کم نظیر این مجموعه، شما میتوانید میزبانی بسیار خوبی برای میهمانانتان داشته باشید. این خدمات عبارتند از :

خدمات شمع آرایی:

انتخاب شمع آرایی میزهای پذیرایی و استفاده از بارشمع سالن میتواند انتخاب بسیار به جایی برای چنین مراسم هایی باشد.

استفاده از شمع به هر نحوی در مراسم های یادبود و ترحیم در واقع القا کننده ی آرامش در فضا می باشد و میهمانان احساس بهتر و خوشایند تری در حین مراسم خواهند داشت .

خدمات گل آرایی:

از آنجا که گل آرایی تالار نارنجستان کاملا طبیعی و کلاسیک انجام می شود،شما عطر خوش گل ها را نیز در حین مراسم به همراه دارید و هر چه انتخاب همچین آیتم هایی را در مراسم ترحیم عزیزانتان داشته باشید ، بدون شک میهمانان شما احساس رضایت و آرامش بیشتری را تجربه خواهند کرد.

نور پردازی:

نور پردازی هم تاثیر به سزایی در عملکرد مراسم می تواند داشته باشد و صد در صد تالار نارنجستان  از تاثیر عملکرد این آیتم غافل نخواهد شد و به خوبی از آن استفاده خواهد کرد.

موسیقی سنتی زنده:

پیشنهاد می کنیم برای چنین مراسم هایی از نوازندگان سنتی که در واقع دف نوازی به همراه اجرای سازهای سنتی خواهند داشت و یا مداحی ،استفاده کنید.

در این صورت  مسیر برگزاری مراسم ، بسیار کامل تر و دقیق تر و هدایت برگزاری مراسم تا هنگامی که به سرانجام برسد خیلی راحت تر خواهد بود